Konečně zas frčíme!

S radostí vám oznamujeme, že pomalu, ale jistě obnovujeme naší činnost. První schůzky vlčat a světlušek po tříměsíční odmlce proběhly již tento pátek a budu probíhat i v následujících týdnech. Skauti a skautky budou mít předtáborovou schůzku 26. 7. 2020.  Na schůzkách dbáme na zvýšená hygienická opatření – používáme dezinfekci a dodržujeme rozestupy.

Tuto sobotu se vedoucí sešli na brigádu v klubovně spojenou s výměnou střešní krytiny.

Jak už jste jistě slyšeli, o prázdninách se klasický tábor bohužel neuskuteční. Nahradí ho však nová forma programu, která jistě nebude o nic méně zábavná.

Všichni pevně věříme, že od září se budeme moci scházet všichni naplno a bez nařízených opatření. Můžete se těšit třeba na výstavu v muzeu ke stoletému výročí našeho střediska. Nad rámec schůzek  máme v kalendáři již poznamenanou střediskovou výpravu, která proběhne na Železné Rudě od 16. – 18. října. Dále Drakiádu – datum ještě není znám a pak již klasicky Vánoční besídka, výprava na jmelí, Betlémské světlo…