NAŠE ODDÍLY

Naše středisko se skládá ze čtyř oddílů, které mají na starosti vedoucí s vůdcovskými zkouškami a zdravotním kurzem. Dále s programem pomáhají roveři a rangers (kluci/holky od 15 do 18 let). Tyto oddíly se scházejí jednotlivě na schůzkách a mají i své akce a výpravy. Často však schůzky kombinujeme s jinými oddíly a jezdíme na společné střediskové výpravy a letní tábory na Šumavu, čímž posilujeme přátelství nejen v oddíle ale i v rámci střediska.

„Jsi u nás prvně a rád bys navštěvoval jeden z našich oddílů nebo zjistil o něm více informací? Není nic jednoduššího.

Nabídka níže ti pomůže zjistit, do jakého oddílu se nejlépe hodíš – stačí kliknout na obrázek a dozvíš se více. V případě zájmu kontaktuj některého z vedoucích oddílu.“

svetluchy1
HVĚZDIČKY – dívky od 6 do 11 let