19.9.2015

NAŠE ODDÍLY

Skautské středisko Prácheň je organizace pro děti a mládež působící v Horažďovicích. Řada našich členů ale bydlí
i v nedalekých vesnicích
jako je Rabí, Veřechov nebo Chanovice. Nabízíme aktivní a smysluplné trávení volného času pro vaše děti.

Naše středisko se skládá ze tří oddílů, které mají na starosti vedoucí s vůdcovskými zkouškami a zdravotním kurzem. Dále s programem pomáhají roveři a rangers (kluci/holky od 15 do 18 let). Tyto oddíly se scházejí jednotlivě na schůzkách a mají i své akce a výpravy. Často však schůzky kombinujeme s jinými oddíly a jezdíme na společné střediskové výpravy a letní tábory na Šumavu, čímž posilujeme přátelství nejen v oddíle ale i v rámci střediska.

Jsi u nás prvně a rád bys navštěvoval jeden z našich oddílů nebo zjistil o něm více informací?

Nabídka níže ti pomůže zjistit, do jakého oddílu se nejlépe hodíš – stačí kliknout na obrázek a dozvíš se více.
V případě zájmu kontaktuj některého z vedoucích oddílu.