Výprava skautů do Ostružna

První říjnový víkend se uskutečnila oddílová výprava skautů do Ostružna k Medkům na chatu 🙂 Během pátečního večera nás kontaktovala mimozemská civilizace a dostalo se nám varování, že se na nás chystají zaútočit Goauldi (mimozemská rasa). Jedinou možností na záchranu bylo nalézt Hvězdnou Bránu, uvést ji do provozu a přenést se na Goauldskou loď a pomocí bomby jí odpálit. V sobotu dopoledne jsme nejdříve absolvovali tvrdý výcvik, který testoval jak naše fyzické, tak i psychické předpoklady pro to, abychom se mohli stát elitními vojáky jednotek SG. Po obědě jsme se vydali hledat tajemnou Hvězdnou Bránu na nedaleký, starobylý a velmi strmý kopec Sedlo. Po náročné akci se nám podařilo poblíž vrcholu kopce Hvězdnou Bránu nalézt. Zanechali ji tady před dávnými časy Asgardi. Byli jsme rozděleni do jednotek SG (družiny) a byli jmenováni velitelé jednotek (rádci). Nakonec jsme navštívili rozhlednu na Sedle a vydali se i s bránou zpět k chatě. U chaty jsme bránu zprovoznili, úspěšně jsme odvrátili invazi nepřátelských Goauldů a celý večer jsme mohli strávit v klidu a pohodlí hraním deskových her. V neděli nás čekal už jen přesun na naší domovskou základnu – do Horažďovic.

FOTKY