LETNÍ TÁBOR MLADÍKOV 2019

Skauti se nenudí nikdy, ani o prázdninách!

Na začátku července jsme se jako každý rok vydali na 14 denní tábor do přírody. Naším letošním tábořištěm se stala louka u Mladíkova. Úkolem Světlušek se stalo, stát se  neohroženými amazonkami a bojovaly tak s přírodními elementy pralesa a všem se jejich úkol nakonec podařilo splnit. Vlčata si jako správní indiáni postavili pravé tee-pee a mimo jiné se každý večer scházeli nad pomyslnou dýmkou míru. Starší – skauti a skautky se vydali za dobrodružstvím a pátrali po ztracených starodávných pokladech. Děkujeme všem rodičům  za podporu a spolupráci. Děkujeme také firmě Pfeifer Holz za poskytnutí finančních prostředků, díky kterým můžeme pro děti nakoupit potřeby nejen na tábor ale i běžné schůzky.

Za středisko Prácheň Johana Matějková

MINULÉ TÁBORY

Mirotice 2018
FOTO (Globi) FOTO (Kúča)
Článek v HO (str. 10)

Mladíkov 2017
FOTO (Globi) FOTO (Mára)
Článek v HO (str. 10)

Mladíkov 2016
FOTO (Globi) FOTO (Mára)
Článek v HO (str. 13)

2015 – Podmokly
FOTO
Článek v HO (str. 11)

2014 – Vracov
FOTO (Šimon), FOTO (Štěpule)
Článek v HO (str. 10 a 11)

 

2013 – Mladíkov
FOTO
Článek v HO (str. 8)

2012 – Defurovy Lažany (Plácek)
FOTO
Článek v HO (str. 11 a 12)

2011 – Strašice
FOTO
Článek v HO (str. 11)

2010 – Mladíkov
FOTO
Článek v HO (str. 12)

2009 – Parýzek
FOTO
Článek v HO (str. 13)

2008 – Dražovice
FOTO

 

 

 

 

 

 
 

 
 

 

 


Tábor Mladíkov 2017

DO ROKA A DO DNE Vyvrcholením každého skautského roku je letní tábor. Letos jsme pro svůj čtrnáctidenní pobyt v přírodě zvolili již léty prověřené místo nedaleko Mladíkova. Na malebné louce našlo svou domovinu na 40 dětí a 10 vedoucích. Jako každý rok, i letos o druhé prázdninové sobotě, zahájily oddíly skautů, skautek, vlčat a světlušek Přečíst si víc o<br>Tábor Mladíkov 2017[…]

Posted in Aktuálně, Pro členy, Pro zájemce | Tagged , , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem
Tábor Mladíkov 2017

Dva týdny offline

Nikoho již asi nepřekvapí, že se horažďovičtí skauti vydali začátkem prázdnin na letní tábor. Strávit čtrnáct dní v krásné šumavské přírodě s partou správných lidí je totiž událost, od které nelze upustit. Po letech jsme se vrátili na louku pod obcí Mladíkov poblíž Vacova. V podsadových stanech zde přebývalo přes třicet dětí a více než Přečíst si víc oDva týdny offline[…]

Posted in Aktuálně, Pro členy, Pro zájemce | Tagged , , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dva týdny offline

Letní tábor v Podmoklech

Vyvrcholením každého skautského roku je letní tábor. Letos jsme se utábořili na louce u  vesnice Podmokly, která se nachází nedaleko Sušice. Na malebné louce s  překrásnou přírodou a  rozličným terénem našlo svou domovinu na dva týdny 45 dětí a 15 vedoucích. Mimo společných aktivit měl každý oddíl svou velkou etapovou hru, v jejímž duchu se nesl celý Přečíst si víc oLetní tábor v Podmoklech[…]

Posted in Aktuálně, Pro členy, Pro zájemce | Tagged , , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Letní tábor v Podmoklech

Letní tábor Vracov 2014

Od 5. do 19. července tábořilo 60 skautů, skautek, vlčat a světlušek z Horažďovic na louce ve Vracově nedaleko Plánice. Nechybělo nic – slunce, déšť, bláto, spálená záda, kouř táborového ohně, hry, závody, koupání, kytara, výlety, hlídky, přepady, smích, skautský slib, vynikající táborová kuchyně i spousta dobře odvedené práce vedoucích a roverů.   To vše Přečíst si víc oLetní tábor Vracov 2014[…]

Posted in Aktuálně | Tagged , , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Letní tábor Vracov 2014