Jarní výprava skautek

Verča Průchová (16 let): A zase tu máme jaro, k němuž neodvratně patří i jarní výprava skautek na Prácheň…

————————————————————————————————————————-

[singlepic id=31 w=320 h=240 float=right]Sešly jsme se sice v menším počtu než obvykle, ale to rozhodně nemělo vliv na kvalitu akce či na zábavu, které jsme si užily více jak jindy. Ty skautky, které neodradilo brzké ranní vstávání, se sešly u železničního mostu. Společně jsme pak nastoupily na již tradiční pouť ke zřícenině hradu Prácheň, kde jsme si uvařily oběd bez výdobytků moderní civilizace.

————————————————————————————————————————-

[singlepic id=32 w=320 h=240 float=left]Tento rok se nám dostala navíc ještě lákavá nabídka na rýžování zlata, kterou se nedalo odmítnout. A tak nejenom, že jsme si udělaly krásnou procházku, zahrály si hry a po zimním, spíše odpočinkovém programu, si zopakovaly základní znalosti prácheňské flory, jsme také měly šanci vyzkoušet si něco úplně nového. Děkujeme proto panu Červenému, že s námi měl trpělivost a nebál se podělit o své znalosti a informace.

———————————————————-

Domů jsme se pak vracely, dovolím si říct, s dobrou náladou, natěšené na další výpravy do přírody. A samozřejmě s kytičkou jarních kvítků pro naše maminky.