Bradavice – škola čar a kouzel

O víkendu 4.-6. 11. se fara v Železné Rudě proměnila v Bradavický hrad, vedoucí oddílů v učitele kouzel a skauti, skautky, vlčata a světlušky ve studenty kolejí Nebelvír, Zmijozel, Havraspár a Mrzimor. Prožili jsme skvělý víkend – chodili jsme na hodiny Přeměňování, Kouzelných formulí, Obrany proti černé magii a Lektvarů, soutěžili jsme o Bradavický školní pohár, hráli jsme famfrpál, porazili jsme Voldemorta i s jeho Mozkomory a nalezli jsme Kámen mudrců. Mrzimor získal školní pohár a vítězství si mohl řádně vychutnat (a to doslovně). Nálada byla skvělá, počasí nám přálo, kuchaři Bára a P@jýn nám vyvařovali samé dobroty. Už se těšíme, až se za rok zase vydáme na velkou střediskovou výpravu, jako byla tahle.

FOTKY ZDE