Betlémské světlo

23. 12. 2023, 15:00 – 18:00, náměstí Míru

Přijďte si pro plamínek z Betléma.

Zahřejeme vás šálkem svařáku nebo čaje a potěšíme větvičkou jmelí. Těšit se můžete i na vánoční koledy v podání našich skautů.

Skauti rozdávají radost
V čase adventu a Vánoc se všichni snažíme věnovat čas svým blízkým – rodině, přátelům a lidem, s nimiž během roku trávíme mnohem méně času. Často ale zapomínáme na to, že spousta lidí musí tento výjimečný čas trávit o samotě například v nemocnici. My skauti se snažíme pomáhat těm, kteří to potřebují a takovou pomocí může být často třeba jen milé slovo či upřímný úsměv. Proto je v naší již mnoholetou tradicí předvánoční návštěva horažďovické LDN.

I letos jsme společně s dívčím oddílem Světlušek během adventní přespávačky připravily perníčky a přáníčka pro tamní pacienty. 23. prosince se s nimi vydá skupina skautů do nemocnice, aby popřála krásné svátky těm, kteří je nemohou prožít doma se svými rodinami.

Krásné svátky přejeme i Vám. Ať je to pro Vás čas lásky a radosti a do roku 2024 vkročíte s úsměvem na rtech.

„Pokusme se zanechat tento svět o trochu lepším, než jaký byl, když jsme na něj přišli.“

R. B. Powell – zakladatel skautingu