Středisková trika

Středisková trika opět v oběhu!

Patříš mezi ty, kteří ještě nemají své bledě modré střediskové tričko se skautskou lilií? Pak neváhej a objednej si jej u nás!

Jak? Vytiskni si formulář přiložený v tomto příspěvku a doruč jej vyplněný i s finančním obnosem 200 Kč svému vedoucímu oddílu. Nezapomeň však napsat správnou velikost – pamatuj, že možná ještě porosteš. Například místo největší dětské velikosti doporučujeme už tričko pánské nebo dámské. Součástí formuláře je i tabulka, která, pokud se správně změříš, ti pomůže odhadnout tvou správnou velikost.

A k čemu je dobré takové střediskové triko? Tak v první řadě dáš najevo, že jsi skaut a zároveň, že patříš k nám. Nosí se na akce jako jsou schůzky, výpravy, tábory, Setkání skautů na Otavě, skautské závody a další akce, kterých se účastníš se svým oddílem nebo střediskem.

Zvláště by měli zbystřit rodiče, jejichž vlče nebo světluška se bude účastnit Závodu vlčat a světlušek, který se koná
v květnu. Podmínkou pro účast v tomto závodě je mít nejen skautský kroj ale i střediskové tričko!

Pamatuj ale, že střediskové triko rozhodně není náhražkou za skautský kroj!

Je potřeba, aby nejpozději v pátek 13. dubna držel tvůj vedoucí objednávkový formulář i s penězi v ruce
(bez jednoho nebo druhého nelze triko objednat).

Formulář ke stažení zde: trička