6.2.2016

SETKÁNÍ SKAUTŮ NA OTAVĚ

AKTUÁLNÍ ROČNÍK 

23. ROČNÍK SETKÁNÍ SKAUTŮ NA OTAVĚ

Datum: 6. – 8. dubna 2018

Téma: Tradiční řecké olympijské hry

Poplatek: 200Kč (v ceně nášivka z akce)

Přihlašování: e-mailem nebo telefonicky do 3. 3. 2018!

 

 

PODMÍNKY PRO ÚČAST

– účastníkovi musí být alespoň 7 let, respektive musí zvládnout být ve skupině cizích lidí, běhat po městě, …
= pečlivě vybírejte, koho vezmete
– účastníkovi musí být nejvýš 16 let (10 nejstarších se stane kapitány družstev se zodpovědností za „své“ děti)

UPOZORNĚNÍ

Nezvládáme ohlídat všech více než 100 dětí, nefunguje tedy odevzdání dětí v pátek s tím, že vám je v neděli vrátíme. Velmi nás potěšíte, pokud nám pomůžete dohlížet na děti během všech aktivit. Obzvlášť v pátek, kdy děti běhají po městě, tak je vedoucí odvádí z tělocvičny a zase je tam vrací. Ve volném čase se pak vyplatí děti hlídat, aby něco nebo někoho nerozbily. Z toho důvodu žádný vedoucí neopustí ubytovnu ani program v pátek či sobotu večer, aniž by jeho oddíl hlídal někdo nad 18 let. Nestane se to, že například děti necháte spát v jiné místnosti školy a půjdete sami spát někam do ústraní.

UBYTOVÁNÍ A PLATBA

Platba probíhá na místě. Poplatek je 200 Kč za osobu na dvě noci včetně nášivky akce. Ubytování je možné od pátka 17:00 do 18:00, odjezd i s úklidem je v neděli do 12:00. Spí se ve třídách školní družiny a tělocvičně, stravování není zajištěno. K dispozici bude pouze pitná voda. Prosíme vedoucí, aby při nástupu na ubytování měli připravenou přesnou částku za výpravu svého oddílu. Díky tomu budou moci být všichni rychleji ubytováni.

PRO NEZASVĚCENÉ

Jedná se o víkendovou akci, která má v Horažďovicích tradici již 23 let. Celý víkend je tematicky koncipovaný
(v posledních letech Star Wars, Drákula, Pandemie,…).
V pátek se odehraje večerní bojová hra po stanovištích ve městě, v sobotu bojová hra a divadlo a program zakončí slavnostní táborák a vyhodnocení.

PROGRAM

ZAHÁJENÍ V 19:00 NA PANSKÉ ZAHRADĚ U KLUBOVNY
ostatní časy jsou orientační a budou upřesněny v průběhu akce
pátek:
– ubytování, seznámení s průběhem akce
19:00 – zahájení, rozdělení do skupin
– noční bojová hra po městě
sobota:
9:00 – bojovka na Ostrově
cca po 12. hodině pauza na oběd
14:30- odpolední aktivity na Panské
16:00 a 17:00 – divadlo v sále DDM
19:00- slavnostní táborák
neděle:
– úklid, odjezd do 12:00

CO S SEBOU?

– spacák, karimatka, osobní věci – hygienické potřeby, vhodné oblečení pro pohyb
+ převlečení – možnost zašpinění či promočení, oblečení na spaní
– jídlo, pití – pitná voda bude k dispozici
– kytary, zpěvníky a další nástroje k ohni
KROJ!

„MÁŠ ZÁJEM O ÚČAST NA AKCI A NEDOSTAL JSI E-MAIL? NEVADÍ, POPTEJ SE VE SVÉM ODDÍLE A NAPIŠ NÁM,
RÁDI VÁS NA AKCI PŘIVÍTÁME.“

Kontakt:

Martin Pompl – Márty
e-mail: popel.pompl@seznam.cz
mobil: 722 739 855

 

MINULÉ ROČNÍKY

22. roč. 2017 – Star Wars
FOTO
Článek v HO

21. roč. 2016 – Drákula a jiné bytosti
FOTO
Článek

20. roč. 2015 – Pandemie
FOTO
Článek v HO
(str. 12)

19. roč. 2014 – Země Koruny České
FOTO (Adél), FOTO (Globi)
Článek v HO (str. 10)

18. roč. 2013 – Pán prstenů
FOTO

17. roč. 2012 – Rychlé šípy
FOTO
Článek v HO (str. 10)

16. roč. 2011 – Western
FOTO
Článek v HO (str. 12)

15. roč. 2010 – Zmatek v pohádkové říši
FOTO
Článek v HO (str. 15)

14. roč. 2009 – Vodní království
FOTO
Článek v HO (str. 12 a 13)

13. roč. 2008 – Mafiáni na Otavě
FOTO
Článek v HO (str. 2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21. Setkání skautů na Otavě

8. dubna – 10. dubna 2016 SKAUTI, DRÁKULA A JINÉ BYTOSTI Již 21. ročníku Setkání skautů na Otavě, které naše středisko pořádá každý rok  začátkem dubna, se přijelo zúčastnit opět více než dvě stě skautů a skautek z blízkého i vzdálenějšího okolí. Již legendární akce přinesla mnoho překvapení. V režii asi třiceti našich vedoucích se Horažďovice proměnily v město Přečíst si víc o21. Setkání skautů na Otavě[…]

Posted in Aktuálně, Pro členy, Pro zájemce, Stalo se | Tagged | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 21. Setkání skautů na Otavě

20. ročník Setkání skautů na Otavě

Ano, je to tak, opravdu už proběhlo Setkání skautů na Otavě podvacáté! Druhý dubnový víkend (10.-12.4.) se odehrál v duchu tématu Pandemie. V pátek večer se týmy záchranářů vydaly do zamořené oblasti, aby se pokusily získat potřebnou vakcínu a zastavit šíření virové nákazy.

Posted in Aktuálně, Pro členy, Pro zájemce | Tagged | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 20. ročník Setkání skautů na Otavě

Setkání skautů na Otavě

První dubnový víkend (5.-7.4.2013) proběhl osmnáctý ročník již tradičního Setkání skautů na Otavě. Opět byla i navzdory chladnému počasí velmi slušná účast (cca 120 soutěžících dětí + doprovody + organizátoři = cca 170 lidí). Letos jsme se přenesli do Středozemě, abychom prožili příběh Pána Prstenů. V pátek večer se společenstva vydala do centra města, aby Přečíst si víc oSetkání skautů na Otavě[…]

Posted in Aktuálně | Tagged | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Setkání skautů na Otavě