SETKÁNÍ SKAUTŮ NA OTAVĚ

Datum: 7. – 9. dubna 2017

Téma: Star Wars

Poplatek: 130 Kč

Přihlašování: emailem nebo telefonicky do 3. 3. 2017!

„A long time ago in a galaxy far, far away….

Takhle letos začíná již 22. ročník Setkání skautů na Otavě. Přijeď a zjisti, jak bude příběh pokračovat! Akce, která v našich končinách nemá obdoby, je po roce zpět! Tentokrát na téma Star Wars!“

PODMÍNKY PRO ÚČAST

– účastníkovi musí být alespoň 7 let, respektive musí zvládnout být ve skupině cizích lidí, běhat po městě, … – pečlivě vybírejte, koho vezmete
– účastníkovi musí být nejvýš 16 let (10 nejstarších se stane kapitány družstev se zodpovědností za „své“ děti)

UPOZORNĚNÍ

Nezvládáme ohlídat všech více než 100 dětí, nefunguje tedy odevzdání dětí v pátek s tím, že vám je v neděli vrátíme. Velmi nás potěšíte, pokud nám pomůžete dohlížet na děti během všech aktivit. Obzvlášť v pátek, kdy děti běhají po městě, tak je vedoucí odvádí z tělocvičny a zase je tam vrací. Ve volném čase se pak vyplatí děti hlídat, aby něco nebo někoho nerozbily. Z toho důvodu žádný vedoucí neopustí ubytovnu ani program v pátek či sobotu večer, aniž by jeho oddíl hlídal někdo nad 18 let. Nestane se to, že například děti necháte spát v jiné místnosti školy a půjdete sami spát někam do ústraní.

UBYTOVÁNÍ A PLATBA

Platba probíhá na místě. Poplatek je 130 Kč za osobu na dvě noci. Ubytování je možné
od pátka 17:00 do 18:00, odjezd i s úklidem je v neděli do 12:00. Spí se ve třídách školní družiny a tělocvičně, stravování není zajištěno. K dispozici bude pouze pitná voda. Prosíme vedoucí, aby při nástupu na ubytování měli připravenou přesnou částku za výpravu svého oddílu. Díky tomu budou moci být všichni rychleji ubytováni.

PRO NEZASVĚCENÉ

Jedná se o víkendovou akci, která má v Horažďovicích tradici již 21 let. Celý víkend je tematicky koncipovaný (v posledních letech Drákula, Pandemie, Země Koruny České,…).
V pátek se odehraje večerní bojová hra po stanovištích ve městě, v sobotu bojová hra a divadlo a program zakončí slavnostní táborák a vyhodnocení.

ZAHÁJENÍ V 19:00 NA PANSKÉ ZAHRADĚ U KLUBOVNY
ostatní časy jsou orientační a budou upřesněny v průběhu akce
pátek:
– ubytování, seznámení s průběhem akce
19:00 – zahájení, rozdělení do skupin
– noční bojová hra po městě
sobota:
9:00 – bojovka na Ostrově
cca po 12. hodině pauza na oběd
14:30- odpolední aktivity na Panské
16:00 a 17:00 – divadlo v sále DDM
19:00- slavnostní táborák
neděle:
– úklid, odjezd do 12:00

CO S SEBOU?

– spacák, karimatka, osobní věci – hygienické potřeby, vhodné oblečení pro pohyb
+ převlečení – možnost zašpinění či promočení, oblečení na spaní
– jídlo, pití – pitná voda bude k dispozici
– kytary, zpěvníky a další nástroje k ohni
KROJ!

„MÁŠ ZÁJEM O ÚČAST NA AKCI A NEDOSTAL JSI E-MAIL?
NEVADÍ, POPTEJ SE VE SVÉM ODDÍLE A NAPIŠ NÁM, RÁDI VÁS NA AKCI PŘIVÍTÁME.“

Kontakt:
Martin Pompl – Márty
e-mail: popel.pompl@seznam.cz

MINULÉ ROČNÍKY

21. roč. 2016 – Drákula a jiné bytosti
Článek

20. roč. 2015 – Pandemie
Článek v HO
(str. 12)

19. roč. 2014 – Země Koruny České
FOTO (Adél), FOTO (Globi)
Článek v HO (str. 10)