UBYTOVÁNÍ

OMLOUVÁME SE, ALE V TUTO CHVÍLI JE UBYTOVÁNÍ BOHUŽEL POZASTAVENÉ.

(další aktualizace stavu září 2019)

Ubytování: Skautské středisko Prácheň nabízí možnost ubytování  široké veřejnosti (nejsme omezeni jen na mládež, ale sloužíme veškerým turistům). Přízemí je rozdělené na chodbu a 2 pokoje. Z jednoho pokoje vedou schody do obyvatelného podkroví, kde jsou matrace ze 4 postelí, jinak se spí na karimatkách. V kuchyňském koutku jsou rychlovarné konvice, elektrický vařič a nádobí. Suchý záchod, pitná voda z barelů s kohoutem. Topí se v kamnech (ústřední topení) a přímotopy. Lze zapůjčit lezecké vybavení, slackline, projektor atd.

Umístění: V Horažďovicích v části města Zářečí (na ostrůvku, který vytváří řeka Otava). Centrum města (obchody, muzeum, restaurace) 5 minut pěší chůzí. V sousedství objektu je restaurace (hostinec Na Zářečí, 150 m), aquapark Horažďovice (300 m) a music club.

Cena: Celoročně: 30 Kč/os/noc, min. 5 osob. Cena je konečná (včetně všech poplatků, energií i zimního vytápění) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Nutný je vlastní spacák.

Kontakt:

Martin Pompl – Márty