26. Setkání skautů na Otavě

Přihlašování do: bude upřesněno

Registrovat se

Pravidla ubytování

Nezvládáme ohlídat všech více než 100 dětí, nefunguje tedy odevzdání dětí v pátek s tím, že vám je v neděli vrátíme. Velmi nás potěšíte, pokud nám pomůžete dohlížet na děti během všech aktivit. Obzvlášť v pátek, kdy děti běhají po městě, tak je vedoucí odvádí z tělocvičny a zase je tam vrací. Ve volném čase se pak vyplatí děti hlídat, aby něco nebo někoho nerozbily. Z toho důvodu žádný vedoucí neopustí ubytovnu ani program v pátek či sobotu večer, aniž by jeho oddíl hlídal někdo nad 18 let. Nesmí se stát to, že například děti necháte spát v jiné místnosti školy a půjdete sami spát někam do ústraní.

Co s sebou?

• spacák, karimatka, osobní věci
  • hygienické potřeby, vhodné oblečení pro pohyb + převlečení – možnost zašpinění či promočení, oblečení na spaní
  • jídlo, pití – pitná voda bude k dispozici