20. ročník Setkání skautů na Otavě

Ano, je to tak, opravdu už proběhlo Setkání skautů na Otavě podvacáté! Druhý dubnový víkend (10.-12.4.) se odehrál v duchu tématu Pandemie. V pátek večer se týmy záchranářů vydaly do zamořené oblasti, aby se pokusily získat potřebnou vakcínu a zastavit šíření virové nákazy.

V sobotu dopoledne je čekaly humanitární mise po celém světě – zemětřesení v Peru, válka na Ukrajině, hladomor v Somálsku, nedostatek pitné vody v Indii nebo požáry v Austrálii. Odpoledne byl připraven společný program a po něm následovalo již tradiční amatérské divadlo s věhlasnou úrovní.

Letos naši divadelníci opět sehráli vlastní hru – tragickou divadelní taškařici Pěna od huby, se kterou měli velký úspěch. Večer jsme se sešli u velkého táborového ohně, vyhlásili výsledky letošní hry a večerkou oficiálně ukončili letošní jubilejní Setkání.

Všem, kteří se podíleli na realizace akce, patří veliká pochvala a poděkování!

FOTO (Adéla, HD)
FOTO (Peťula, HD)